جزییات خبر

چهارشنبه / ۹ مهر ۱۳۹۹ / ۱۳:۲۴
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۷۶۹۳
گزارشگر : ۹۶

اجرای طرح ملی «هر کارمند، یک حامی» در همدان

(چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹) ۱۳:۲۴

با اجرای طرح «هر کارمند، یک حامی»، کارمندان نیکوکار در سراسر استان حمایت از ایتام و محسنین را برعهده‌گرفته و مسیر زندگی آن‌ها را برای دستیابی به مدارج عالی علمی و تحصیلی هموارتر می‌کنند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، پیمان ترکمانه، مدیرکل کمیته امداد استان همدان با اشاره به اینکه شعار این طرح ملی «هیچ فرزندی در ایران اسلامی از ایتام و فرزندان محسنین نیازمند بدون حامی نباشد» است، گفت: هدف از اجرای این طرح ملی در همدان و دیگر نقاط کشور مشارکت دادن هر چه بیشتر کارکنان دستگاه‌های دولتی و خصوصی برای حمایت لازم از ایتام و فرزندان محسنین نیازمند است.

مدیرکل کمیته امداد استان همدان بیان کرد: این طرح ملی از اقدام‌های مهم برای خدمت‌رسانی مطلوب‌تر به ایتام و فرزندان محسنین نیازمند کشور و استان است.

ترکمانه با عنوان اینکه این طرح ملی با بهره‌گیری لازم از تمامی ظرفیت‌های همدان به نحو احسن در استان اجرا شد، گفت: قبل از اجرای پویش 4288 کارمند در استان حامی بود و پس از اجرای پویش به 13 هزار و 163 نفر افزایش پیداکرده است.

وی با اشاره به اینکه با اجرای طرح «هر کارمند یک حامی» به دنبال افزایش سرانه فرزندان خانوار تحت حمایت هستیم تا به دلیل فقر و تنگدستی از تحصیل بازنمانند، بیان کرد: تلاش داریم با یاری حامیان و خیران بتوانیم مسیر توانمندسازی و خوداتکایی ایتام و محسنین را هموارتر کنیم.

ترکمانه بیان کرد: 6849 یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد همدان دارای حامی هستند و بخش مهمی از نیازهای اساسی ایتام و محسنین با کمک‌های حامیان رفع می‌شود که این امر موجب شکوفایی استعدادهای نهفته آن‌ها برای دستیابی به مقاطع بالاتر تحصیلی و اشتغال خواهد شد، ادامه داد: هم‌اینک هیچ فرزندی در همدان بدون حامی نیست.

مدیرکل کمیته امداد استان همدان بیان کرد: مردم و نیکوکاران همدان می‌توانند برای پیوستن به طرح هر کارمند، یک حامی با شماره‌گیری کد دستوری #۰81*۸۸۷۷* از طریق گوشی تلفن همراه، نام‌نویسی در سایت‌های اکرام ایتام و محسنین، شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۹۱۷۷۷۷۷۷  و یا مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد استان برای حامی شدن و کمک به ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این نهاد حمایتی اقدام کنند.

وی با اعلام اینکه تاکنون 13 هزار و 163 نفر کارمند نیکوکار در سطح استان همدان حمایت از ایتام و محسنین را برعهده‌گرفته‌اند، بیان کرد: ایتام و محسنین نیازمند رسیدگی هرچه بیشتر هستند تا بتوانند آتیه‌ای درخشان را برای خود و خانواده‌شان رقم بزنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۲۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید