جزییات خبر

دوشنبه / ۱۴ مهر ۱۳۹۹ / ۱۴:۱۵
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۷۷۹۱
گزارشگر : ۹۶
از ابتدای سال جاری؛

احداث مسکن 187 خانوار مددجوی همدانی به اتمام رسید

(دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۹) ۱۴:۱۵

مدیرکل کمیته امداد استان همدان بیان کرد: 179 خانوار روستایی و 8 خانوار شهری تحت حمایت این نهاد در 6 ماهه امسال صاحب سرپناه مناسب شده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، پیمان ترکمانه، مدیرکل کمیته امداد استان همدان بابیان اینکه ساخت مسکن 179 خانوار روستایی تحت حمایت این نهاد در سال 99 به پایان رسیده است و صاحب مسکن مناسب شده‌اند، گفت: 57 واحد در مناطق محروم و 122 واحد در منطقه غیر محروم احداث‌شده است.

ترکمانه با اشاره به این مطلب که احداث این واحدها 13 میلیارد و 901 میلیون تومان هزینه دربر داشته است، ادامه داد: این مبالغ از طریق اعتبارات دولتی، زکات، تسهیلات صندوق امداد ولایت، صدقات، تسهیلات سایر بانک‌ها و آورده خود مددجویان پرداخت‌شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان همدان همچنین از احداث و ساخت 8 واحد مسکونی دیگر برای مددجویان شهری خبر داد که با پرداخت 160 میلیون تومان به اتمام رسیده و کلید آن نیز تحویل مددجویان شده است و ادامه داد: متراژ واحدهای ساخته‌شده برای مددجویان به‌صورت میانگین بین 60 تا 70 متر است.

وی در ادامه بابیان اینکه یک واحد نیمه‌تمام شهری نیز توسط این نهاد امسال به پایان رسید، ادامه داد: ساخت 5 واحد نیمه‌تمام روستایی نیز در مناطق غیر محروم استان به پایان رسیده است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۱۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید