جزییات خبر

شنبه / ۱۹ مهر ۱۳۹۹ / ۱۱:۲۸
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۷۸۸۱
گزارشگر : ۹۶

کسب مقام برتر کمیته امداد استان همدان در بیست و سومین جشنواره شهید رجایی

(شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹) ۱۱:۲۸

کمیته امداد امام خمینی (ره) استان همدان برای چهارمین سال متوالی در بیست و سومین جشنواره شهید رجایی به‌عنوان دستگاه برتر در «شاخص ویژه» انتخاب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، پیمان ترکمانه مدیرکل کمیته امداد استان همدان گفت: بیست و سومین جشنواره شهید رجایی با حضور اعضای شورای اداری استان و نمایندگان مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در سالن اجتماعات استانداری همدان برگزار شد.

ترکمانه در ادامه گفت: این جشنواره همه‌ساله به‌منظور بزرگداشت یاد و خاطره شهید باهنر و شهید رجایی به‌صورت ملی و در همه استان‌ها با 6 محور اصلی شامل مهندسی نقش و ساختار دولت، دولت الکترونیک و هوشمند سازی اداری، مدیریت سرمایه انسانی، خدمات عمومی در فضای رقابتی، صیانت از حقوق مردم و سلامت اداری و استقرار نظام جامع مدیریت عملکرد، برگزار می‌شود و پیش از برگزاری آن شاخص‌های عمومی و اختصاصی توسط سیستم مرکزی تهیه و در اختیار استان‌ها قرار داده می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان همدان ادامه داد: کمیته امداد برای چهارمین سال متوالی در بیست و سومین جشنواره شهید رجایی به‌عنوان دستگاه برتر در «شاخص ویژه» انتخاب شد.

ترکمانه بابیان اینکه در ارزیابی‌هایی که از استان همدان انجام‌شده کارهای بزرگ و مطلوبی در این استان انجام‌گرفته که جای قدردانی دارد، گفت: حرکت هدفمند و دقیق در مسیر توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت امروز به‌عنوان مهم‌ترین فعالیت این نهاد موردستایش و تقدیر مردم قرار دارد و امیدواریم مورد رضایت باری‌تعالی نیز قرار بگیرد.

پیمان ترکمانه در پایان کسب این رتبه برتر را حاصل زحمات تمامی امدادگران پرتلاش در حوزه‌های مختلف استان دانست.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۷۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید