جزییات خبر

سه شنبه / ۲۲ مهر ۱۳۹۹ / ۱۳:۴۲
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۷۹۶۶
گزارشگر : ۹۶
در 6 ماهه سال جاری،

اشتغال 604 نفر از زنان و دختران تحت حمایت در همدان

(سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹) ۱۳:۴۲

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان همدان گفت: 604 مورد اشتغال با هزینه 15 میلیارد و 100 میلیون تومان برای زنان و دختران تحت حمایت این نهاد از ابتدای سال جاری راه‌اندازی شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، شهرام عابدی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان همدان به توجه و اهمیت کمیته امداد به مناطق محروم استان اشاره کرد و گفت: 416 مورد اشتغال با پرداخت 13 میلیارد و 200 میلیون تومان برای ساکنان مناطق محروم راه‌اندازی شده است.

وی بابیان اینکه از ابتدای سال جاری 604 مورد اشتغال برای زنان و دختران تحت حمایت این نهاد راه‌اندازی شده است، گفت: 15 میلیارد و 100 میلیون تومان در این زمینه تسهیلات پرداخت‌شده است.

عابدی بابیان این مطلب که آموزش مددجویان مستعد، کوشش در جهت ارتقای سطح آگاهی‌های عمومی، دانش فنی و مهارت حرفه‌ای آن‌ها و شناسایی ظرفیت‌ها و امکانات مناطق مختلف استان از فعالیت‌های واحد اشتغال و خودکفایی کمیته امداد همدان است، گفت: 714 مورد اشتغال در مناطق روستایی نیز با هزینه کرد 24 میلیارد و 200 میلیون تومان امسال راه‌اندازی شده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان همدان همچنین بیان کرد: هدایت مددجویان به سمت اجرای طرح‌های کوچک اقتصادی و خوداشتغالی، نظارت فنی و مدیریتی قبل، حین و بعد از اجرای طرح‌های اشتغال و تعامل با کارفرمایان و صاحبان صنایع به‌منظور به‌کارگیری مددجویان در بنگاه‌های مربوطه از مهم‌ترین برنامه‌های این نهاد است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۶۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید