جزییات خبر

یکشنبه / ۲۷ مهر ۱۳۹۹ / ۱۳:۳۲
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۸۰۳۷
گزارشگر : ۹۶

گردهمایی مدیران استان همدان

(یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹) ۱۳:۳۲

رئیس کمیسیون برنامه‌ و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه کمیته امداد جزو دستگاه‌ها و نهادهایی است که خدمت‌رسانی صادقانه به مردم و نظام می‌کند، گفت: اعتقاد بر این است که هر بودجه‌ای که برای کمیته امداد در مجلس مصوب می‌شود به دست صاحب اصلی آن می‌رسد و از این باب رضایت بسیار خوبی وجود دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حمیدرضا حاجی بابایی نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در گردهمایی مدیران کمیته امداد امام خمینی(ره) استان که با حضور مدیران مرکز برنامه‌ریزی کمیته امداد مرکز، مدیرکل و کارکنان کمیته امداد استان همدان در اردوگاه فجر همدان برگزار شد، گفت: کمیته امداد جزو دستگاه‌ها و نهادهایی است که خدمت‌رسانی صادقانه به مردم و نظام می‌کند و اعتقاد بر این است که هر بودجه‌ای که برای کمیته امداد در مجلس مصوب می‌شود به دست صاحب اصلی آن می‌رسد و از این باب رضایت بسیار خوبی وجود دارد.

وی با عنوان اینکه مطالب و مسائلی که در برنامه ششم نوشته شد، به وقوع پیوسته است، گفت:اعتبار کمیته امداد را 4 برابر کرده‌ایم و امروز به این نتیجه رسیده‌ایم که کم است و باید بیشتر شود و حقوق بازنشسته‌ها را 90 درصد پرداخت کردیم و هیچ‌گونه خللی در برنامه‌ها وارد نشد.

حاجی بابایی با تشکر صمیمانه از دولت برای اجرای قوانین به هر شکلی تشکر کرد و ادامه داد: همچنین تشکر می‌کنم بابت پرداخت حقوق کمیته امداد در ماه اول که مستقیم به حساب  مددجویان عزیز واریزشده است.

رئیس کمیسیون برنامه‌ ، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کشور ما ازنظر زیرساخت‌ها قوی و قدرتمند است و در حال حاضر نیز خدمات‌رسانی به‌سرعت در حال انجام است، معضل گرانی مسئله پیچیده ایست که دولت باید با کمک همه ما به دنبال رفع آن باشد، همگی در کنار یکدیگر بتوانیم از این معبر عبور کنیم، معبری که برای ما ایجادشده است.

وی بابیان این مطلب که قرار بود 140 میلیارد تومان نفت به خارج از کشور به فروش برود ولی این اتفاق رخ نمی‌دهد، گفت: پیشنهاد می‌کنیم که در آینده نفت صادر نکنیم و آن را به داخل کشور و پالایشگاه‌های داخلی می‌دهیم که تبدیل به بنزین، گازوئیل، نفت گاز و غیره تبدیل می‌شود.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: همه‌کسانی که مسئولیتی را بر عهده می‌گیرند، اولین حرف آن‌ها اعتقاد به‌نظام جمهوری اسلامی و اعتقاد به مردم و اینکه می‌توانند روی پای خود بایستند باید باشد، جمهوری اسلامی می‌تواند روی پای خود بایستد می‌تواند روی پای مردم بایستد و اقتصاد مقاومتی می‌تواند همه مشکلات را حل کند.

حاجی بابایی بیان کرد: در این موقعیت سخت و حساس که مردم در سختی هستند اولین تکلیف ما مسئولان این است که اجازه ندهیم مردم به‌سختی بیفتند، ما همه نظام را برای مردم می‌خواهیم، نظام جمهوری اسلامی بزرگ‌ترین قدرتش مردم هستند و هر چه داریم باید فدای مردم کنیم.

وی در پایان عنوان کرد: این اعتقاد ما است و تا آنجایی که بتوانیم با تمام توان و نیرو هر چه داریم برای مردم خرج می‌کنیم و همه توان خود را به کار گرفته‌ایم که دولت نیز ما را همراهی کند و همگام شویم تا تمامی مشکلات این مرزوبوم حل شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۲۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید