جزییات خبر

چهارشنبه / ۳۰ مهر ۱۳۹۹ / ۱۲:۵۰
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۸۱۱۴
گزارشگر : ۹۶

نیازمندان چشم‌انتظار کمک خیران/ پرداخت 6.5 میلیارد تومان صدقه در همدان

(چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹) ۱۲:۵۰

مدیرکل کمیته امداد استان همدان گفت: خیران همدانی از ابتدای سال جاری، 6 میلیارد و 551 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، پیمان ترکمانه، مدیرکل کمیته امداد استان همدان بابیان اینکه صدقات در سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال قبل با 17 درصد رشد همراه بوده است، گفت: در 6 ماهه امسال، مردم شریف و سخاوتمند استان 6 میلیارد و 551 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده‌اند.

ترکمانه گفت: منطقه یک همدان با پرداخت یک میلیارد و 304 میلیون تومان بیشترین میزان پرداخت صدقه را داشته است. 

وی تأکید کرد: به دلیل شیوع ویروس کرونا و کاهش میزان گردش وجه نقد در جامعه در تلاش هستیم تا با دریافت صدقات مردم شریف و نیکوکار استان از طریق روش‌های نوین و غیرحضوری، خدمات شایسته‌تری را به نیازمندان عزیز ارائه نموده و شرایط پرداخت صدقات را برای عموم هم استانی‌های عزیز تسهیل نماییم.

ترکمانه با تشریح روش‌های نوین و الکترونیکی پرداخت کمک‌های مردمی، یادآور شد: مردم نیکوکار استان می‌توانند از روش‌های آسان همچون تلفن گویای ۰۹۶۸۸۷۷، نصب نرم‌افزارهای کاربردی سکه و سنا، ارسال عدد ۱ به سامانه پیامکی ۸۸۷۷، پرداخت از طریق دستگاه‌های کارت‌خوان یا  خودپرداز، واردکردن کد #۰81*۸۸۷۷* در تلفن همراه و یا با ورود به سایت www. emdad.ir نسبت به پرداخت صدقات خود اقدام نمایند.

مدیرکل کمیته امداد استان همدان با اشاره به نحوه هزینه کرد صدقات جمع‌آوری‌شده، ادامه داد: صدقات جمع‌آوری‌شده برای مددجویان  در قالب کمک‌های درمانی، پرداخت جهیزیه، آموزش و امور فرهنگی، کمک به تأمین و تعمیر منازل مسکونی مددجویان، ایجاد اشتغال و کمک‌های موردی هزینه می‌شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۸۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید