جزییات خبر

دوشنبه / ۵ آبان ۱۳۹۹ / ۱۳:۳۹
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۸۱۸۲
گزارشگر : ۹۶

غنی‌سازی و هدفمند کردن اوقات فراغت 6901 مددجوی همدانی

(دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹) ۱۳:۳۹

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان همدان گفت:6901 نفر از مددجویان تحت حمایت در 6 ماهه نخست سال جاری از برنامه‌های غنی‌سازی اوقات فراغت بهره‌مند شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مهدی جعفری، معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان همدان بیان کرد: از ابتدای سال جاری 6901 نفر از مددجویان معزز تحت حمایت از برنامه‌های غنی‌سازی اوقات فراغت کمیته امداد بهره‌مند شدند.

وی افزود: در سال جاری با توجه به شیوع بیماری منحوس کرونا آموزش‌ها و برنامه‌های فراغت برای گروه‌های آموزش پذیر از طریق فضای مجازی با استفاده از پیام‌رسان‌های داخلی، بهره‌مندی از مربیان توانمند و برنامه‌های متنوع انجام‌شده است.

جعفری گفت: خوشبختانه با توجه به تفاهم‌نامه‌های ایجادشده با ادارات و سازمان‌ها زمینه بهره‌مندی مددجویان از ظرفیت و پتانسیل ادارات در راستای فراگیری از برنامه‌های فرهنگی و تربیتی ایجادشده و در این زمینه تعداد 681 نفر از برنامه‌های فراغتی سایر ادارات به‌صورت رایگان بهره‌مند شده‌اند.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد همدان افزود: مبلغ 71 میلیون تومان در 6 ماهه امسال جهت اجرای برنامه‌های فرهنگی و تربیتی جهت نفرات شرکت‌کننده هزینه شده است.

وی در پایان عنوان کرد: تا پایان سال برنامه‌های فراغتی برای گروه‌های مختلف آموزشی و به تفکیک جنسیت از طریق فضای مجازی ادامه خواهد شد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۹۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید