جزییات خبر

شنبه / ۲۰ دی ۱۳۹۹ / ۱۰:۵۴
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۹۷۰۱
گزارشگر : ۹۶

بهره‌مندی مددجویان از کمک‌هزینه اجاره و وام ودیعه مسکن

(شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹) ۱۰:۵۴

قائم‌مقام کمیته امداد استان همدان از پرداخت مبلغ 1 میلیارد و 700 میلیون تومان کمک‌هزینه اجاره به 2700 مستأجر نیازمند و اعطای 7 میلیارد و 750 میلیون تومان وام ودیعه مسکن به 650 مستأجر نیازمند در 9 ماهه سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، قاسم یار محمدی، قائم‌مقام کمیته امداد استان همدان با اشاره به این‌که کمیته امداد به‌عنوان یک‌نهاد برخاسته از انقلاب خدمات ارزشمندی به محرومان ارائه می‌کند، گفت: ارائه خدمات مسکن به محرومان، مکمل مهمی برای توانمندسازی اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی خانوارهای تحت حمایت است.

یار محمدی گفت: با توجه به شرایط اقتصادی موجود در جامعه و فشار مضاعف واردشده به زندگی اقشار ضعیف به‌ویژه بروز مشکلات فراوان درزمینهٔ پرداخت رهن و اجاره مسکن، این نهاد در 9 ماهه امسال 1 میلیارد و 700 میلیون تومان کمک‌هزینه اجاره به 2700 مستأجر نیازمند پرداخت کرده است.

وی بابیان اینکه 7 میلیارد و 750 میلیون تومان نیز وام قرض‌الحسنه ودیعه مسکن به 650 مستأجر نیازمند ارائه‌شده است ادامه داد: کمیته امداد هرساله به‌صورت بلاعوض و یا در قالب وام‌های قرض‌الحسنه به این خانواده‌ها کمک‌هایی را تقدیم می‌کند که امیدوار هستیم نیکوکاران عزیز همانند گذشته یاری گر این نهاد در تأمین هزینه‌های مسکن نیازمندان باشند.

قائم‌مقام کمیته امداد استان ارائه خدمات مسکن را امری جدی و اساسی در کمیته امداد عنوان کرد و گفت: این نهاد همواره تلاش نموده تا از تمام ظرفیت‌ها برای رفع این نیاز مددجویان استفاده کند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۳۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید