جزییات خبر

سه شنبه / ۲۳ دی ۱۳۹۹ / ۱۴:۱۸
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۹۷۹۹
گزارشگر : ۹۶

تمام مددجویان کمیته امداد، از دفترچه بیمه درمان، بیمه تکمیلی و پزشک خانواده بهره‌مند هستند.

(سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹) ۱۴:۱۸

مدیرکل کمیته امداد استان همدان گفت: بر اساس مصوبه مجلس و با حمایت دولت، تمام مددجویان تحت حمایت، دارای دفترچه بیمه سلامت بوده و بخش اعظم هزینه‌های درمان این خانواده‌ها به‌صورت رایگان پرداخت می‌گردد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، پیمان ترکمانه، مدیرکل کمیته امداد استان همدان بابیان این موضوع که توجه به تأمین سلامت و بهداشت خانواده‌های تحت حمایت، ازجمله مهم‌ترین خدمات این نهاد با رویکرد توانمندسازی محرومان است اظهار داشت: کلیه خانواده‌های تحت حمایت این نهاد برای بهره‌مندی از خدمات بیمه سلامت، دارای دفترچه بیمه بوده و 90 درصد هزینه‌های درمانی آنان به‌صورت رایگان تأمین می‌گردد.

ترکمانه با تأکید مجدد بر اهمیت موضوع تأمین سلامت نیازمندان افزود: از آنجائی که 10 درصد از هزینه‌های درمان، در زمان مراجعه به مراکز کلینیکی و پاراکلینیکی باید توسط بیمار، به‌عنوان فرانشیز پرداخت شود لذا همه مددجویان از خدمات بیمه تکمیلی هم برخوردار هستند که با ارائه این خدمت، تقریباً 100 درصد هزینه‌های درمانی مددجویان تحت حمایت به‌صورت رایگان به این عزیزان تقدیم می‌گردد.

وی بابیان اینکه برای تسهیل و بهبود فرآیند درمان نیازمندان، همه خانواده‌های محترم تحت حمایت دارای پزشک خانواده هستند عنوان کرد: برای پرداخت کمک‌هزینه فرانشیز به مددجویان، در قالب بیمه تکمیلی، بیش از یک میلیارد و پانصد میلیون تومان در 9 ماهه امسال هزینه شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان همدان افزود: بیماران صعب‌العلاج خانواده‌های تحت حمایت، علاوه بر خدمات فوق، از خدمات ویژه نیز برخوردار هستند که در 9 ماهه امسال 352 میلیون تومان در زمینه‌های مختلف درمانی به این عزیزان مساعدت شده است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۲۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید