جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۷:۵۱
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۸۱۱۰۲
گزارشگر : ۹۶

190 پایگاه آماده جمع‌آوری کمک‌های مردمی در جشن نیکوکاری

(چهارشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۹) ۱۷:۵۱

جشن نیکوکاری امسال با شعار «عیدی برای همه» در آستانه سال نو برگزار می‌شود

مدیرکل کمیته امداد استان همدان گفت: 190 پایگاه سیار و ثابت در سراسر استان همدان آماده دریافت کمک‌های مردمی خیران در هفته جشن نیکوکاری خواهد بود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، پیمان ترکمانه، مدیرکل کمیته امداد استان همدان بیان کرد: جشن نیکوکاری از روز پنج‌شنبه ۱۴ اسفند مصادف با سالروز چهل و دومین سال شکل‌گیری تأسیس این نهاد آغاز و تا ۲۱ اسفند ادامه دارد و با توجه شیوع بیماری کرونا و عدم حضور فیزیکی دانش آموزان در مدارس، این نهاد برای دریافت هدایای نقدی و غیر نقدی با هماهنگی آموزش‌وپرورش و مدیران مدارس از طریق سامانه شاد (شبکه آموزش دانش‌آموزی)  و ارسال پاکت الکترونیکی نسبت به معرفی درگاه‌های  پرداخت غیرحضوری و شماره کارت‌های مجازی امداد به تلفن همراه اولیای دانش آموزان که در حین آموزش در کنار دانش آموزان هستند اقدام کرده تا در این رویداد ملی جشن نیکوکاری شرکت کنند.

وی ادامه داد: جشن نیکوکاری از طریق 190 پایگاه اصلی و مراکز نیکوکاری که توسط کمیته امداد مجوز دارند به جمع‌آوری کمک‌های مردمی کمک می‌کنند.

مدیرکل کمیته امداد ادامه داد: سال گذشته پنج میلیارد و 500 میلیون تومان به‌صورت نقد و غیر نقدی جمع‌آوری شد و تمامی کمک‌ها در اسرع وقت به دست دانش آموزان و دانشجویان نیازمند رسید.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۷۲۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید