جزییات خبر

دوشنبه / ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۴:۵۵
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۸۱۴۰۵
گزارشگر : ۹۶
در پی درگذشت همکار استان؛

پیام تسلیت رئیس کمیته امداد کشور به امدادگران همدان

(دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰) ۱۴:۵۵

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور، سید مرتضی بختیاری در پیامی درگذشت امدادگر استان همدان، حسین ویسه ای را که از مددکاران موفق در عرصه خدمت به نیازمندان بود را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، متن پیام تسلیت به شرح زیر است:

«انا لله و انا الیه راجعون»

عروج فرزندی از خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) استان همدان، مرحوم حسین ویسه ای که شخصیت و منش او نمادی از ایثار و از خودگذشتگی در جهت نیل به اهداف عالی انقلاب بود، پیام‌آور ایمان و اعتقادی است که با رویش‌های بی‌بدیلش در طریق روشن ولایت، این انقلاب را یقیناً به آن غایت‌القصوای موعود خواهد رسانید.

اینجانب ضمن عرض تسلیت درگذشت این فرزند امدادگر انقلاب در استان همدان، به محضر خانواده معزز آن مرحوم و کلیه یاران و هم‌سنگران جهادی ایشان در امداد استان، برای آن عزیز، غفران و رحمت الهی و تنعم از سفره مهربانی‌های اهل‌بیت عصمت و طهارت (ع) مسئلت داشته و صبر و اجر برای کلیه بازماندگان ایشان از درگاه الهی خواستارم.

 پیمان ترکمانه، مدیرکل کمیته امداد استان همدان نیز در همین رابطه، ضایعه درگذشت این همکار خدوم را که به دلیل ابتلا به بیماری کرونا از دنیا رفته را به همه امدادگران استان تسلیت گفت و برای آن مرحوم، غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم، صبر و اجر مسئلت نمود.

وی یادآور شد مرحوم حسین ویسه ای از مددکاران جوان و موفق استان بوده که حدود 15 سال در این نهاد مقدس، خالصانه در مسیر خدمت به نیازمندان مجاهدت نموده است.

روحش شاد، یادش گرامی باد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۶۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید